Do Pani Justyny trafiłem z polecenia znajomej. Po ponad roku pracy stwierdzam, że to najlepsze usługi z jakich korzystałem podczas mojej 6 letniej pracy na jednoosobowej działalności gospodarczej. Pani Justyna bardzo pomogła mi „posprzątać” błędy moich poprzednich księgowych. Teraz spokojnie mogę skupiać się na zarabianiu i rozwijaniu działalności, a sprawy księgowe powierzyć w odpowiedzialne ręce. Będę korzystał, dopóki będę pracował 🙂 Zdecydowanie polecam
P. Koć, Warszawa
