Gorąco polecam usługi Pani Justyny. Nie wyobrażam sobie współpracy z inną księgową. Sprawnie wyprostowała kilkuletnie(!) błędy po moim poprzednim biurze rachunkowym, o których istnieniu nie miałem zielonego pojęcia, a dowiedziałbym się o nich pewnie przy kontroli z Urzędu Skarbowego. Oprócz Jej szerokiej wiedzy doceniam też chęć tłumaczenia często skomplikowanych zagadnień w przystępny sposób. Naprawdę mam poczucie, że jestem w dobrych rękach i nie muszę zaprzątać sobie głowy doniesieniami medialnymi o ciągłych zmianach w przepisach. Po prostu wiem, że Pani Justyna to ogarnie za mnie: ) Dziękuję także za Jej postawę podczas epidemii. Gdy okazało się że moje dochody spadły wówczas o 30% Pani Justyna o tyle samo pomniejszyła mój abonament. Polecam jeszcze raz wszystkim!

Kamil Starus, pow. Warszawski zachodni